KONST / Litografier / Färglitografi 15543121
nr 1554 3121
Göran Dahl
(f. 1944), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 124/300. Färglitografi, bildmått: 69x50 cm, yttermått inklusive ram: 95x75 cm
Göran Dahl, svensk målare och grafiker född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:34:33
300 kr
350 kr